Apie mus

Kas yra “Chocolate House Klaipėda”?

Tai namai su saldžia paslaptimi, įkurti pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje. Namai, kur garuojantis pasaulio kavos aromatas prasiskverbia į kiekvieną senojo miesto gatvelę. Kur kvepia vaikystę primenančiu karameliniu tortu, vaniliniai ledai ir kakava. Kur alsuoja romantika ir sukasi prancūziškai dainuojančios mūzos.
Tai namai, kur gyvena Jo Didenybė Šokoladas!

 

Meilė šokoladui su prancūzišku prieskoniu

Istorija

Tai nutiko Paryžiuje… Jaukiame restoranėlyje po šimtamete žydinčia visterija. Stebėjau laimingus žmones, ragaujančius Luvro šedevrams prilygstančius pyragaičius, besišnekučiuojančias damutes su kavos puodeliais, klausiausi lengvos akordeono muzikos ir niekaip negalėjau atsigėrėti juntama laisve.. Tą vakarą, gurkšnodama kvapnią kavą iš mažų, preciziškai prancūziškų puodelių žinojau – tai ir yra mano didžioji Svajonė! Svajonė suteikti žmonėms galimybę pasijusti Paryžiuje ir leisti išragauti šokoladinio pasaulio skonius. Tai yra mano paslaptis, kuria dalinuosi.
 
Su Meile,
Šokolado namų įkūrėja Asta

 

El. parduotuvė

“Chocolatehouse” elektroninėje parduotuvėje įsigysite rankų darbo šokolado, dovanų rinkinių, rūšinės kavos bei sveriamos arbatos.

Visos prekės